Prime GimnazjumChcesz zapewnić swojemu dziecku komfort psychiczny przy podchodzeniu do jego pierwszego, tak ważnego egzaminu?Zapisz je na nasz intensywny kurs Prime Gimnazjum w wymiarze 2 razy w tygodniu po 100 minut w okresie od 2 września do końca marca na 106 lekcji intensywnej nauki języka angielskiego lub niemieckiego!

Na naszych kursach przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz niemieckiego zajęcia prowadzone są w małych grupach – do 12 osób. Na życzenie Słuchaczy organizujemy również zajęcia w grupach dwu, trzy, i czteroosobowych, zwiększając tym samym efektywność nauki.

Program nauczania realizujemy w oparciu o materiały przygotowane specjalnie do egzaminu gimnazjalnego z języków obcych nowożytnych (podręczniki, repetytoria, przykładowe testy, materiały audio). Kładziemy duży nacisk na zapoznanie słuchaczy ze strukturą egzaminu gimnazjalnego z języka obcego oraz na ćwiczenie technik zdawania.

Dzięki stosowanej metodzie nauczania w trakcie realizacji kursu przygotowującego do egzaminu gimnazjalnego, oprócz zakresu merytorycznego, koncentrujemy się również na nauczaniu logicznego myślenia i szybkiego odpowiadania na pytania.

Podczas zajęć lektorzy używają wyłącznie języka obcego. Dodatkowo kilka razy w trakcie semestru zajęcia prowadzone są przez Native Speakera, dzięki czemu kursanci poznają również elementy kultury krajów pochodzenia danego języka.

Po zakończeniu nauki kursanci mogą kontynuować naukę w naszej szkole na odpowiednim dla siebie poziomie.

Zapraszamy!

*Ceny kursu standardowego Prime Gimnazjum (gr. 6-12 osób) znajdziesz w cenniku. Dla grup o mniejszej liczebności obowiązują ceny z tabel “Prime Standard Prestige” oraz “Prime VIP”.