Kursy wakacyjneKursy Wakacyjne Prime Summer prowadzone są w grupach 1, 2, 3, 4-5 lub 6-12 osobowych w wymiarze 32, 48 lub 64 jednostek lekcyjnych. Kursy odbywają się 2 lub 4 razy w tygodniu po 100 lub 150 minut. Są to kursy intensywne, gdzie w ciągu 1 miesiąca realizuje się program jednego semestru. Jest to świetna okazja do przyspieszenia nauki języka nawet o 1,5 roku.

Kurs wakacyjny można idealnie dopasować do swoich planów urlopowych, wybierając dowolną długość kursu (od 1 do 2 miesięcy zajęć).Osoby, które wykupią z góry większą ilość zajęć, mogą przerwać naukę na czas urlopu i po powrocie ją kontynuować. Po ukończeniu kursu wakacyjnego można kontynuować naukę na kursach standardowych w ciągu roku szkolnego. W celu zapoznania się z opłatami sprawdź cennik i przysługujące Ci rabaty.

Kursy wakacyjne Prime Summer 2017 trwają w okresie od 3 lipca do 30 sierpnia.

Zapraszamy! Z nami będziesz miał prawdziwe Prime Summer!

*Ceny kursów wakacyjnych grup Standard (6-12 osób) oraz Prestige (4-5 osób) znajdziesz w cenniku, w tabeli “kursy wakacyjne – Prime Summer”. Dla grup o mniejszej liczebności obowiązują ceny z tabeli “Prime VIP”. Dla języka biznesowego obowiązuje cena z tabeli “Prime Business”, natomiast dla grup zaawansowanych cena z tabeli “Prime Advanced” i “Prime Advanced Prestige”.