Deutsch – Direkte Methode

Co to jest Direkte Methode?

Stosowana w naszej szkole językowej w Lublinie metoda bezpośrednia Direkte Methode wymaga od uczestników stałej aktywności podczas zajęć. Lekcja to nieustanna interakcja pomiędzy prowadzącym zajęcia i ich uczestnikami, wymaga dużego skupienia uwagi, co z kolei potęguje efektywność zajęć.

Na czym polegają zajęcia Direkte Methode?

Metoda Bezpośrednia przeznaczona jest dla tych, którzy stykają się z językiem niemieckim po raz pierwszy, jak i dla tych, którzy znają gramatykę i chcą swobodnie się komunikować, lecz mają opory w mówieniu. Lekcja to przede wszystkim konwersacja lektora z Kursantami, dzięki czemu najszybciej nabywana jest najtrudniejsza umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu, następnie zaś stopniowo wprowadzane są kolejne kompetencje językowe, takie jak: czytanie i pisanie. Metoda Bezpośrednia to prawdziwa rewolucja w nauczaniu języka niemieckiego!

Materiały używane w Direkte Methode

Direktes Deutsch to nowoczesne podręczniki do nauki języka niemieckiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu

Zestaw sześciu książek Direktes Deutsch będący efektem wieloletnich doświadczeń autora w sali lekcyjnej z grupą, bądź słuchaczem indywidualnym sprawia, że nasi Kursanci uczą się szybko doskonale się przy tym bawią. Direktes Deutsch to zestaw pytań i odpowiedzi w sytuacjach komunikacyjnych. Materiał rozpisany jest bardzo szczegółowo, tak, aby umożliwić słuchaczowi porozumienie w każdej sytuacji, niezależnie od poziomu trudności.

Zalety kursu Direkte Methode

Kurs prowadzony jest w szybkim tempie. Uczący się osiągają bardzo szybko dobre efekty w nauce mówienia.
Szybkie tempo prowadzenia zajęć, wymusza aktywność uczestników i powoduje, że nie można się nudzić mimo jednorodności metody.

Sprawdź cennik i przysługujące Ci rabaty!

*Ceny kursu standardowego Deutsch-Direkte Methode (gr. 6-12 osób) znajdziesz w cenniku, w tabeli “inne języki”. Dla grup o mniejszej liczebności obowiązują ceny z tabel “Prime Standard Prestige” oraz “Prime VIP”. Dla języka biznesowego obowiązuje cena z tabeli “Prime Business”, natomiast dla grup zaawansowanych cena z tabeli “Prime Advanced” i “Prime Advanced Prestige”.