Platforma do nauki języków obcych

Prime English Studio na Facebook

Pewna szkoła językowa w Lublinie

EnglishBulgarianCzechDanishDutchFrenchGermanGreekItalianPolishEstonianHungarianBelarusian

Zapisy na kursy wakacyjne 2017 w toku! Zadzwoń i umów się na lekcje próbne!

Prime English Studio szkoła językowa w Lublinie
Nauka języka angielskiego w Lublinie - Prime English Studio
Prime Gimnazjum - kursy języka angielskiego Lublin

Prime Gimnazjum

Prime English Studio

Chcesz zapewnić swojemu dziecku komfort psychiczny przy podchodzeniu do jego pierwszego, tak ważnego egzaminu?

Zapisz je na nasz intensywny kurs Prime Gimnazjum w wymiarze 2 razy w tygodniu po 100 minut w okresie od 2 września do końca marca na 106 lekcji intensywnej nauki języka angielskiego lub niemieckiego!

Na naszych kursach przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego  oraz niemieckiego zajęcia prowadzone są w małych grupach - do 12 osób. Na życzenie Słuchaczy organizujemy również zajęcia w grupach dwu, trzy, i czteroosobowych, zwiększając tym samym efektywność nauki.

Program nauczania realizujemy w oparciu o materiały przygotowane specjalnie do egzaminu gimnazjalnego z języków obcych nowożytnych (podręczniki, repetytoria, przykładowe testy, materiały audio). Kładziemy duży nacisk na zapoznanie słuchaczy ze strukturą egzaminu gimnazjalnego z języka obcego oraz na ćwiczenie technik zdawania.

Dzięki stosowanej metodzie nauczania w trakcie realizacji kursu przygotowującego do egzaminu gimnazjalnego, oprócz zakresu merytorycznego, koncentrujemy się również na nauczaniu logicznego myślenia i szybkiego odpowiadania na pytania.

Podczas zajęć lektorzy używają wyłącznie języka obcego. Dodatkowo kilka razy w trakcie semestru zajęcia prowadzone są przez Native Speakera, dzięki czemu kursanci poznają również elementy kultury krajów pochodzenia danego języka.

Po zakończeniu nauki kursanci mogą kontynuować naukę w naszej szkole na odpowiednim dla siebie poziomie.

Zapraszamy!

Ceny kursu standardowego Prime Gimnazjum (gr. 6-12 osób) znajdziesz w cenniku. Dla grup o mniejszej liczebności obowiązują ceny z tabel "Prime Standard Prestige" oraz "Prime VIP".

 

Komunikatory

Primeenglish1 Kontakt ze szkołą językową w Lublinie

Primeenglish2 Szkoła językowa w Lublinie na Skype

3184160 Szkoła języków obcych w Lublinie

897678 Szkoła jężykowa dla dzieci w Lublinie

Losowe zdjęcie