Platforma do nauki języków obcych

Prime English Studio na Facebook

Pewna szkoła językowa w Lublinie

EnglishBulgarianCzechDanishDutchFrenchGermanGreekItalianPolishEstonianHungarianBelarusian

Zapisy na kursy wakacyjne 2017 w toku! Zadzwoń i umów się na lekcje próbne!

Prime English Studio szkoła językowa w Lublinie
Nauka języka angielskiego w Lublinie - Prime English Studio
Prime Advanced - kursy języka angielskiego Lublin

Prime Advanced

Prime English Studio

Konwersacyjny kurs języka angielskiego adresowany do osób chcących wyjść poza znajomość Basic English, między innymi do kandydatów na studia filologiczne i w kolegiach językowych. Kurs Prime Advanced może być kontynuacją kursu Prime Standard.

Kurs Prime Advanced zapewnia gruntowne przygotowanie do prowadzenia rozmów i wywiadów, wywiera nacisk na rozwijanie sprawności czytania przy wykorzystywaniu współczesnych tekstów literackich. Kurs też w znacznym stopniu pozwala na rozwinięcie sprawności pisania.

Kurs przygotowujący do egzaminu Certificate in Advanced English (CAE) ukierunkowuje Kursantów na określone zagadnienia, wskazuje kierunek pracy i dostarcza odpowiednią liczbę zadań praktycznych potrzebnych do zdania egzaminu Certificate in Advanced English (CAE). Pozwala zrozumieć różne aspekty egzaminu i poznać jego strategie.

Zagadnienia gramatyczne realizowane są tutaj najczęściej w formie zadań egzaminacyjnych, a program obejmuje wiele ćwiczeń pozwalających na opanowanie szczególnie trudnych dla Polaków zagadnień leksykalnych.

Kurs rozwija sprawność pisania krok po kroku, obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne, których znajomość jest sprawdzana na egzaminie. Uzupełniony jest w bogatej mierze o wskazówki i strategie związane ze zdawaniem egzaminu.

Kursy odbywają się 2 razy w tygodniu po 100 minut w grupach 1, 2, 3, 4-5 lub 6-12 osobowych w wymiarze 146 jednostek lekcyjnych.

Sprawdź cennik i przysługujące Ci rabaty.


Zapraszamy!

 

Komunikatory

Primeenglish1 Kontakt ze szkołą językową w Lublinie

Primeenglish2 Szkoła językowa w Lublinie na Skype

3184160 Szkoła języków obcych w Lublinie

897678 Szkoła jężykowa dla dzieci w Lublinie

Losowe zdjęcie